خدمات اسپارتور

همیشه اختصاصی و منحصر به فرد

مشاوره در زمینه خرید و اجاره مسکن

امروزه بازار خرید، فروش و اجاره‌ مسکن در قبرس شمالی، از بازارهای پر رونق محسوب می‌شود که سود قابل توجهی دارد . لذا با توجه با آگاهی کامل در خصوص قوانین حقوقی پیرامون این موضوع و شناخت کامل از کمپانی های بزرگ ساختمانی در قبرس شمالی یکی از اصلی ترین خدمات ما مشاوره در این خصوص این موضوع می باشد.

اخذ اقامت

پس از سال ها حضور در قبرس شمالی و لمس مشکلات و مسائلی که برای مهاجرین و دانشجویان رخ می دهد خود را موظف میدانیم تا تجارب خود را به صورت مدون، دقیق و بروز به جهت سهولت در روند اخذ اقامت کشور قبرس شمالی در اختیار هموطنان عزیز قرار دهیم.

ثبت شرکت

افتخار گروه اسپارتور همچون گذشته، امین شما بودن و مورد اعتماد شما بودن است . گروه اسپارتور با برخورداری از وکلایی مجرب و با تجربه ، با افتخار آمادگی ارائه خدمات وکالت در امور ثبتی در کشور قبرس شمالی را دارد.

مشاوره سرمایه گذاری

گروه اسپارتور ارائه دهنده خدمات مشاوره مالی ، سرمایه‌‌ گذاری و مدیریت دارایی با هدف حداکثرسازی ارزش برای سرمايه گذاران و مشتريان محترم است. ما با تثبیت جایگاه خود به عنوان شریک و مشاور معتمد مشتریان، آنان را در دستیابی به اهدافشان یاری خواههیم رساند.

پذیرش تحصیلی

در سال های اخیر تقاضای دانش دوستان و دانشجویان ایرانی برای تحصیل در کشور قبرس شمالی بسیار چشمگیر بوده . با توجه به اهمیت این موضوع، گروه اسپارتور با اندیشه ای نو و با بهره مندی از مشاورین و متخصصین مجرب و متعهد، راهنمای تمامی متقاضیانی است که قصد تحصیل در قبرس شمالی را در مقاطع مختلف دارند. این مجموعه با توجه به ارتباطات خود با مدارس بین الملل، کالج ها و دانشگاه ها و شناخت دقیق شرایط ورود و پذیرش هر یک از آن ها، می تواند مسیر درستی را به متقاضیان با توجه به علاقه مندی، شرایط و نیازهای آن ها پیشنهاد دهد

فروش و اجاره خوردو

با توجه به نیاز مشتریان و همچمنین آگاهی و شناخت شرکت های اجاره و فروش خودرو, خود را برا آن دیدیم در کنار سایر خدمات خود به ارائه مشاوره در خصوص این موضوع نیز بپردازیم.

01

مشاوره و ارزیابی

ابتدا فقط کافیست فرم مشاوره و ارزیابی را در وبسایت ما پرکنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند و باتوجه به نیاز و بودجه شما بهترین گزینه و راه را به شما پیشنهاد دهند.

02

سفر به قبرس شمالی

پس از مشاوره و ارزیابی و انتخاب بهترین گزینه، کافیست بلیط تهیه نمایید و در قبرس شمالی مهمان ما باشید. برای اطلاعات بیشتر به صفحه سفر به قبرس شمالی مراجعه کنید.

03

انتخاب پروژه و پرداخت ۳۰٪

پس از ورود به قبرس شمالی، شما از گزینه اقامت رایگان استفاده میکنید و مهمان ما هستید. در مدت اقامت همراه با مشاوران ما تمامی گزینه های مدنظر را از نزدیک مشاهده میکنید و پس از انتخاب، برای عقد قرارداد باید حداقل ۳۰٪ مبلغ پروژه را به شرکت سازنده بپردازید.

04

اخذ اقامت قبرس شمالی

تبریک. در این مرحله شما نیازی نیست کاری انجام دهید. متخصصان ما به صورت کاملا رایگان اقامت شما را در پاسپورتتان ثبت میکنند.

MORE SERVICES

Always dedicated and devoted

56

PROJECTS COMPLETED

360

WORKERS EMPLOYED

89

HONOR CLIENTS

42

AWARDS WON