درباره ما
خرید ملک و سرمایه گذاری قبرس شمالی
مشاوره و ارزیابی

اسپارتور

گروه اسپارتور از مهر ماه سال 1393 با رویکردی اخلاق محور با هدف ارائه خدمات در زمینه مهاجرت، سرمایه گذاری، تحصیل و خرید خانه در قبرس شمالی فعالیت خود را آغاز کرد.
هدف ما ارائه اطلاعات شفاف و صحیح به مشتریان است تا بتوانند با آگاهی و بینش از حق انتخاب خود به بهترین وجه استفاده کنند. برخورداری از تیمی کارآمد از وکلا و مشاورین تحصیلی از ویژگی های گروه اسپارتور است.
برای کسانی که تصمیم به مهاجرت می گیرند، وجود افراد مطلع، مجرب و قابل اعتماد که بتوانند اطلاعات صحیح و معتبر را در اختیار قرار دهند موهبتی بزرگ است و برای ما همراهی کامل با مشتریان در تمامی مراحل مهاجرت و تحصیل وظیفه ای است که خود را به آن متعهد می دانیم.

  • ثبت شرکت
  • مشاوره در خصوص سرمایه گذاری
  • بر گذارری ایونت و کنسرت در قبرس شمالی
  • برگزاری مجالس عروسی
  • برگزاری دوره های اموزشی کوتاه مدت
  • ارائه مشاوره در خصوص اجاره و خرید مسکن
  • اخذ پزیرش تمام مقاطع تحصیلی
  •  اخذ ویزا و اقامت
  • فروش و اجاره خوردو
  • مشاوره در زمینه اشتغال و راه اندازی کسب ، کار
بازدید از پروژه های قبرس شمالی

رضایت ۱۰۰٪ مشتریان، بهترین تبلیغ برای ماست

با اسپارتور همیشه راضی

چرا گروه اسپارتور؟

گروه اسپارتور متشکل از مهاجرین و متخصصان مجربی است که پس از سال ها حضور درقبرس شمالی و از سر گذراندن مراحل مختلف مهاجرت و تحصیل لمس مشکلات و مسائلی که برای مهاجرین و دانشجویان رخ می دهد تصمیم گرفتند تا تجارب خود را به صورت مدون و دقیق در اختیار سایر هموطنان قرار داده و از بار روانی مواجهه با مسائل متعدد مهاجرت , زندگی و تحصیل در محیطی جدید و ناآشنا بکاهند.
صداقت شفافیت، ارائه اطلاعات به روز و معتبر ویژگی ماست.

گروه اسپارتور با سابقه طولانی در امر سرمایه گذاری و اجارای پروژه های ساختمانی موفق در سطح کشور عزیزمان ایران و همچنین برخورداری از دانش روز مهندسی و امور مالی ، آماده ارائه مشاوره مالی در زمینه سرمایه گذاری در املاک و مستغلات قبرس شمالی با هدف حداکثرسازی ارزش برای سرمايه گذاران و مشتريان شرکت با تثبیت جایگاه خود به عنوان شریک و مشاور معتمد مشتریان، آنان را در دستیابی به اهدافشان یاری خواهیم رساند.

بارزترین ویژگی ها

یکی از ویژگی ها و اصول اولیه گروه اسپارتور که همواره تحت هر شرایطی خود را به آن ملزم و متعهد می دانیم ، صداقت و تعهد است .
باور ما اینست که غیر اصولی و غیر اخلاقی بودن در هر کسب و کار و حرفه ای به سادگی می تواند در کوتاه ترین زمان ، حیثیت آن کسب و کار را برای همیشه لکه دار کرده و آن را از بین ببرد.

ما به این باور داریم، رضایت مشتری تا حد زیادی تحت تاثیر عملکرد کارکنان و نحوه تعامل آنها با مشتری است.
در گروه اسپارتور، ایجاد یک تجربه به یاد ماندنی برای مشتری ، با ترسیم یک چشم‌انداز آغاز می‌شود که اصلی‌ترین لازمه آن، وجود کارکنانی مشتاق و پرانرژی است که بتوانند تجربه تک تک مشتریان را به یک سفر خوشایند تبدیل کنند.

دنیای امروز دنیایست که توسط تکنولوژی و دانش تخصصی به پیش میرود . مجموعه‌ ی کارشناسان گروه اسپارتور متشکل از متخصصینی با تجربه، پُر انگیزه، پویا و آشنا به تکنولوژی مدرن روزدنیا می باشد.
تیم ما متشکل از کارشناسان و مشاوران حرفه ای مجرب و مطلع از سرتاسر دنیاست که دارای تجربیات حرفه ای متنوع و گسترده ای می باشند. از جمله ویژگی های مشترک افراد تیم ما می توان به اشتیاق تحسین برانگیز آنان جهت راهنمایی مشتریان اشاره نمود.

5312

واحد های موجود

49

پروژه های موفق

112

اقامت اخذ شده

16

همکاران اسپارتور