قبرس شمالی، کشور مورد علاقه سرمایه گذاران و مناسب برای مهاجران

این روزها قبرس شمالی با سواحل شن های طلایی و طبیعت بی نظیر به محلی امن جهت سرمایه گذاری تبدیل شده است، اگر شما علاقه مند به سرمایه گذاری امن، خرید ملک با نصف قیمت ملک در ایران، خرید اقساطی بدون بهره، اخذ تضمینی اقامت بدون هیچ محدودیتی و ده ها مزیت دیگری که هرگز در هیچ جای دنیا به این راحتی قابل دسترس نمی باشد هستید، توجه شما را به موارد زیر جلب می کنیم.

شرایط پرداخت باورنکردنی !

شاید اینکه می توان در قبرس شمالی با ۳۰ درصد پیش پرداخت قراداد رسمی ( به همراه مهر و تمبر دولتی ) صاحب ملک شد و همچنین پس از دریافت کلید و اقامت بتوان بین ۲۴ الی ۴۰ ماه اقساط بدون بهره پرداخت کرد، دور از ذهن و باور نکردنی باشد، اما تعداد بسیار بالایی از افراد ایرانی در هر ماه از این مزیت استثنایی در حال استفاده می باشند.

سرمایه گذاری بر اساس ارز پایدار پوند

همانطور که می دانید واحد پول انگلیس (پوند) همواره جز با ارزش ترین پول های رایج در دنیا و کشور ایران می باشد و خوشبختانه در کشور قبرس شمالی واحد پول در معاملات ملکی پوند می باشد که می تواند اطمینان خاصی برای خریداران ایجاد نماید،

۳ تا ۶ روز اقامت رایگان جهت بازید و بررسی

حتما تا الان جمله هم فال هم تماشا را بسیار شنیده اید، این جمله درباره کشور قبرس شمالی هم توسط شرکت اسپارتور میسر شده است، به طوری که افراد علاقه مند به خرید ملک در قبرس شمالی می توانند جهت بازدید از۳ تا ۶ روز اقامت رایگان به همراه کلی امکانات رایگان دیگر استفاده نمایند. اطلاعات بیشتر

رشد قابل توجه سالیانه ملک

در قبرس شمالی علاوه بر تورم ۵ الی ۱۰ درصدی سالیانه ملک، ارزش افزوده ی خوبی شامل ملک های این کشور می شود، اجازه دهید بحث ارزش افزوده را ساده بیان کنیم، به فرض مثال پروژه ای که در مرحله خاک ۳۵۰۰۰ پوند پیش فروش می شود، پس از مرحله گودبرداری این مبلغ به ۳۷۰۰۰ الی ۳۸۰۰۰ پوند ، پس از نمایان شدن اسکلت به ۴۰۰۰۰ الی ۴۱۰۰۰ پوند و پس از تکمیل شدن پروٰژه و کلیه امکانات آن به ۴۵۰۰۰ الی ۴۷۰۰۰ پوند افزایش می یابد.

تنوع در شرکت های سازنده و پروژه ها

در حال حاضر در کشور قبرس شمالی بیش از ۱۰۰ پروژه در حال ساخت توسط شرکت های سازنده خارجی و قبرسی می باشد که این تنوع در ساخت و انواع شرایط پرداخت دست خریدار را باز نگه می دارد و می تواند انتخاب های متنوعی داشته باشد. بازدید پروژه ها

قیمت های بسیار پایین نسبت به ایران

در حال حاضر شروع قیمت ملک در قبرس شمالی ۳۷۰۰۰ پوند انگلیس می باشد که در حال حاضر با احتساب پوند ۱۹۰۰۰ تومانی می توان با ۷۰۰ میلیون تومان در این کشور صاحب ملک شد و از آن جالب تر با ۳۰ درصد پیش پرداخت یعنی با مبلغ ۲۱۰ میلیون تومان کلید منزل خود را تحویل بگیرید

تضمین اجاره با سود دهی مناسب

با توجه به تعداد بالای توریست ، افراد خارجی و جمعیت قابل توجه دانشجویان در کشور قبرس شمالی، تقاضای بالای برای اجاره مسکن به صورت کوتاه مدت و بلند مدت همواره وجود دارد که این امر باعث آسودگی خاطر سرمایه گذاران در بخش املاک می باشد.

صلح دو قبرس و جهش قیمتی ۳ الی ۴ برابری

مدت زمان طولانی هست که رهبران قبرس شمالی و جنوبی در سازمان ملل در حال مذاکره جهت یکی شدن دو قبرس شمالی هستند، این امر نیز باعث شده است تا سرمایه گذاران حرفه ای نگاهی ویژه به قبرس شمالی داشته باشند، زیرا در صورت صلح قریب الوقوع قیمت ملک در قبرس شمالی ۳ الی ۴ برابر رشد خواهد کرد و از طرفی دیگر جز اتحادیه اروپا می گردد.

عدم محدودیت در مبلغ ملک جهت اخذ اقامت

در قبرس شمالی بر عکس سایر کشورهای همسایه، شما هیچ گونه محدودیتی در مبلغ ملک جهت اخذ اقامت ندارید و اقامت شامل تمامی ملک ها به هر قیمتی می شود، به طور مثال در کشور گرجستان شما برای اخذ اقامت ملکی که خریداری می کنید حداقل ۱۰۰/۰۰۰ هزار دلار باشد، اما در کشور قبرس شمالی شما با خرید هر ملکی می توانید برای خود و کل خانواده اقامت بگیرید.

اگر علاقه مند به سرمایه گذاری در کشور قبرس شمالی هستید، اما نمی دانید که شرایط شما برای خرید ملک در این کشور مناسب هست یا خیر با پر کردن فرم زیر می توانید از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید! همچنین در صورت خرید ملک پس از پر کردن این فرم شما از ۳درصد تخفیف نقدی و ۵ تکه لوازم آشپزخانه بهره مند خواهید شد.